facebook yemek videosu para kazanma

Youtube Yemek Tarifi Videolarından Para Kazanın

Konular

Youtube Yemek Tarifi Videolarından Para Kazanın

facebook yemek videosu para kazanma
Youtube için hazırladığınız yemek videolarından para kazanmak ister misiniz? Youtube kanalınız var ve bu kanalınızda yemek tarifi videoları yayınlıyorsunuz. Bilindiği üzere Facebook videolardan para kazanma özelliği var, fakat Türkiye’de bir çok Facebook sayfası bu özelliği kullanamıyor, Bunun sebebi ise Facebook’un Youtube’a göre çok daha katı kurallarının olması, orjinal içeriklerinizi kopya olarak değerlendirmesidir.

Burada sizin için biz devreye giriyoruz ve orjinal videolarınızı Facebook sayfamızda yayınlamak karşılığında size ücret ödüyoruz.

Facebook Yemek Tarifi Videolarından Ne Kadar Kazanılıyor?

Facebook videolarınızın izlenmesine göre video arasında reklam çıkararak aynen Youtube’daki gibi para kazandırıyor. Fakat çok fazla emek verilmesi sebebiyle kazanç /emek paritesi herkesi kurtarmayabiliyor. Biz sizlerin videolarını alıp facebook sayfamızda yayınlayarak size video başına ödeme yapıyoruz.

Facebook Yemek Tarifi Videoları Kazancım Ne Olacak?

Youtube yemek tarifi içerik üreticisiyseniz kanalınızı inceleyip Videolarınız için bir ücret belirleyeceğiz ve size teklifimizi ileteceğiz. Bu teklif sizin de işinize yarıyorsa birlikte çalışabiliriz. Kazancınız göndereceğiniz video adedi ve videonuzun kalitesiyle alakalı olup kanalınız incelenerek size teklif iletilecektir.

Facebook Yemek Tarifi Videolarından Kazanmak İçin Gerekli Şartlar Nelerdir?

Youtube kanalınızın incelenmesini takiben size fiyat teklifi yapılacak. Çalışmak için anlaşılması durumunda aşağıdaki şartlar geçerli olacaktır.
1- Videolarınızın içerisinde kesinlikle telif hakkı içeren görüntü, video ve ses (Arka planda televizyonda çalan bir müzik sesi olsa bile yasaktır) olmamalıdır.
2- Videolar tamamen size ait olmalı, seslendirmesi sizin tarafınızdan yapılmalıdır.
3- Her video için tarifin son haline ait kaliteli bir fotoğraf olmalı.
4- Videolar Facebook’ta yalnızca bizim sayfamızda kullanılmalı, Başka herhangi bir sayfada yayınlanmamalıdır. (Youtube’da yayınlayabilirsiniz.)
5- Bize gönderdiğiniz videoları youtube kanalınızda tam 1 ay sonra yayınlanmak üzere planlayabilirsiniz, bize gönderir göndermez yayınlamak yasaktır.
6- Videolarınızın sesli anlatım kısmında facebook sayfamızın adı kullanılacaktır. Örnek: yemek tarifleri facebook sayfama hoşgeldiniz gibi
7- Videoların malzemeleri ve yapılışı da yazılı olarak teslim edilecektir.

Aşağıdaki Whatsapp Linki İle Bize Ulaşın:

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir