Youtube Kanali Acarak Para Kazanmak

Youtube Yemek Kanalı Açarak Para Kazanmak 2

Konular

Youtube Yemek Kanalı Açarak Para Kazanmak

Youtube Yemek Tarifleri Kanalı Açarak Para Kazanmak

Youtube Yemek Tarifleri Kanalı Açarak Para Kazanmak

Bugün ev hanımları aile bütçesine katkı sağlamak amacıyla çeşitli arayışlara girmişlerdir. En cazip iş imkanı da Youtube’dan gelmektedir. Evden çalışarak hem mutfakta her gün yaptığınız yemeğin videosunu çekecek, hem de bundan kazanç elde edeceksiniz. İşe gitmek yok, işe geç kalmak yok, servis ücreti yok, patron kızdı yok, yaptığınız yemeği de yiyecek, mutfak masraflarınızdan kazanç elde etmiş olacaksınız.

Peki Nasıl Olacak, Yemek Kanalından Nasıl Para Kazanacağım?

Youtube sitesine giderek kendinize bir yemek kanalı açacaksınız, videolarınızı hazırlayacak ve kanalınıza yükleyeceksiniz, sonra videolarınızın izlenmesini sağlayacaksınız, videolarınız izlendikçe kazanç elde edeceksiniz.

Youtube Kanalı Açarak Para Kazanmak Kolay Mı, Zor Mu?

Tabi youtube kanalı açmak oldukça kolay fakat para kazanmaya başlamak için biraz zaman gerekiyor, Öncelikle yeniliklere ve öğrenmeye açık olmalısınız, video editleme konusunda bilgili olmalısınız, videolar için harika bir fotoğraf çekmelisiniz, kaliteli başlıklar oluşturmalı, video açıklama kısmında Malzemeleri ve yapımını yazıyla anlatmış olmalısınız.

Videolarınızı sesli anlatımla yapmalı, mümkünse videolarınızda 1 saniye bile olsa müzik koymamalısınız. Daha sonra bu hazırladığınız videoların izlenmesini beklemelisiniz.

1000 Abone ve 4000 Saat İzlenme Şartı Nedir?

Youtube kanal açar açmaz para kazanma özelliğinizi aktif etmeyecektir. Kanalınızın abone sayısının minimum 1000 aboneye ulaşması, ayrıca kanalınıza yüklediğiniz videoların izlenme süresi toplamı son 1 yılda 4000 izlenme saatini doldurmuş olmalıdır.

Bu 2 şartı yerine getiren youtube yemek kanalları para kazanma özelliğinin aktif olması için başvuruda bulunma hakkını elde ederler, başvurularını yaparlar, youtube tarafından yapılan değerlendirmede kanalınızın para kazanması uygun bulunursa para kazanma özelliği aktif edilir ve kazanmaya başlarsınız.

Youtube Yemek Kanalından Para Kazanmak İçin Yapılması Gerekenler:

Youtube yemek kanalına videolarınızı yüklerken dikkat etmeniz gereken önemli bazı noktalar vardır. Bildiğiniz gibi evinden yemek tarifi hazırlayarak youtube kanalında yayınlayan binlerce youtube kanalı var, bu kadar rekabetin yüksek olduğu başka bir sektör yok, o nedenle rakiplerin içerisinden sıyrılarak öne çıkmak gerekmektedir. Peki ama nasıl?

Youtube kanalınıza yükleyeceğiniz videolar için çok kaliteli fotoğraflar çekmelisiniz, özellikle tarifle alakalı merak uyandıracak bir anın fotoğrafı olabilir, tarifin son haline ait bir fotoğraf olabilir ama kaliteli bir fotoğraf çekmelisiniz.

Videonuzda sesli anlatım yaparken ses seviyenizi iyi ayarlamanız, insanların duyamayacağı kadar düşük sesle konuşmamalısınız, insanları rahatsız edecek şekilde de bağırmamalısınız, mümkünse ses için bir mikrofon kullanınız. Yaka mikrofonu kullanmak dış seslerin videoya karışmasına engel olur. Ayrıca seslendirmeyi gecenin sessizliğinde de yapabilirsiniz, dış sesleri minimum düzeye indirmelisiniz.

Video Başlığı Nasıl Olmalı?

Tarifleriniz hazır, ya başlıklarınız? Videolarda kullanacağınız başlıklar ilgi çekici olmalı, kolay bir tarif olduğu izlenimi oluşturmalı yada genelde yapılan tariflerden biraz daha farklılık oluşturduğunuzu ve ayrı bir lezzet kattığınızı vurgular nitelikte olmalı.

Malzemeleri Nasıl Yazacağım?

Malzemeler kesin ölçüler vermeli, tam tutacak ölçülerle hazırlanmalıdır. Bir bardak diye ölçü verip, yaparken yarım bardak kullanılmamalı, yarım bardaklık ölçü bir bardak diye söylenmemeli, tam ölçüler kullanılmalıdır, Unutulmamalıdır ki insanlar mutfaklarını zor geçindirirken bir de sizin vereceğiniz yanlış, hatalı ölçülerle malzemelerinin çöp olmasını istemeyecektir. Videoların açıklama kısmına seo özellikli olarak yazmalısınız ki youtube aramalarında ya da google aramalarında sizin kanalınızdaki tariflerin önde çıkma ihtimali artsın.

Youtube Yemek Kanalları Ne Kadar Kazanıyor?

Youtube yemek kanallarının kazançları izlenme oranlarıyla alakalı olup, bazen bir videodan 1 tl kazanamazken, bir diğer videodan 1000tl kazanabilirsiniz. Bu tamamen videolarınızın göreceği ilgiye, ve izlenme süresine bağlıdır, Kaliteli içerik üreten kanalların çok güzel kazançları vardır. O nedenle kanalınızdan ne kadar kazanacağınızı siz belirliyor, kaliteli içerik üretebiliyorsanız çok güzel kazançlar sağlayabiliyorsunuz.

Peki Bu Konularda Zayıfım, Bu Kadar Bekleyemem, Rekabet Gücüm Yok, Kısa Zamanda Para Kazanmam Gerekiyor Ne Yapmalıyım?

Kendi imkanlarınızla yola devam edemeyeceğinizi düşünüyorsanız sizin için güzel bir haberimiz var. Sitemiz bu konuda size yardımcı olabilir, size para kazanma özelliği aktif bir youtube yemek tarifleri kanalı teslim ederiz, sizin adınızla bir tane web sitesi açarız, videolarınızın izlenmesine katkı sağlarız. Böylece ilk videonuzdan itibaren para kazanmanızı sağlayacak sistemi hazır hale getirip size teslim ederiz, zaman zaman videoların kalitesinin yükseltilmesi konusunda size destek olması için teknik bilgiler veririz, bu şekilde bizimle ortak çalışma yapmak da sizin işinize gelmiyorsa alternatifimiz de var. Aşağıdaki alternatif çalışma yöntemimize gözatın.

Youtube Yemek Kanalı Açarak Para Kazanmak İçin Bize Ulaşın

Bizim kanalımızda çalışabilirsiniz, verilecek maaş sizin iş kapasitenize göre belirlenecek olup, anlaşma sağlayabileceğimiz minimum şartları taşıyanlara aylık 1000tl, maximum şartları taşıyanlara da aylık 4000tl civarında ödeme yapıyoruz. Kazançlarınızı peşin ödüyoruz.

Youtube Yemek Kanalı Açmak

Youtube yemek kanalı ile para kazanmak istiyorsunuz fakat youtube yemek kanalı açmak konusunda bilgi sahibi değil misiniz?

 1. Bilgisayar veya mobil site üzerinden YouTube’da oturum açın.
 2. Profil resminize ve ardından NB5qyD2bwPLSxRz3L4RkFWHtTntWnKPJ5 jUmi5tToCc3 230ToGVw1WbpGWolgh2eT4=w36 h36 ve sonra Kanal oluştur‘a tıklayın.
 3. Kanal oluşturmanız istenir.
 4. Kanal adını, kanal fotoğrafını hazırlayın ve kanalınıza yükleyin, kanalınızın hakkında kısmını doldurun.
 5. Artık video üretimine başlayabilirsiniz.
 6. Hazırladıgınız videolarda telif hakkı içeren materyal bulundurmayınız. (Müzik, ses, görüntü gibi)
 7. Videolarınızı kanalınıza yükleyin ve izlenmesini bekleyin.
 8. Videolarınızın son 365 gün içerisindeki izlenme süreleri toplamı 4000 saati doldurup, aynı zamanda 1000 aboneye ulaştığınızda kanalınızın studio kısmında Para Kazanma segmesinden kanalınızın para kazanma özelliğinin aktif edilmesi için başvurabilirsiniz.
 9. Para kazanma özelliği başvurunuz olumlu sonuçlanırsa artık videolarınızdan para kazanabilirsiniz.
 10. Videolarınızın uzunluğu 8 dakika altındaysa video içine 1 adet reklam koyabilirsiniz, 8 dakikadan fazla olan videolara daha fazla reklam yerleştirilebilir.
 11. Videolarınızı reklamlarla boğmayınız, Çok reklam çok kazandırmaz, ziyaretçi sıkılacağından kanalınıza abone de olmaz, videonuzu da izlemez, makul seviyede reklam eklemelisiniz.

Yukarıda sayılan işlemleri yapamıyorsanız ve bizimle birlikte çalışmak isterseniz başladığınız gün para kazanabileceğiniz şekilde her işlem tarafımızca hazırlanıp sizin içerik üretmenizi bekleriz, Hazırladığınız videolarınızı sosyal ağlarımızda paylaşarak videolarınızın daha fazla kitleye ulaşmasına katkı sağlayabiliriz.

Bizimle iletişim kurmak için direk whatsapp hattımızı kullanabilirsiniz. Tıklayın: Whatsapp İletişim

Bu Yazımızı Da Okuyunuz: Yemek Tarifi Gönder Para Kazan Youtube.

Related Posts

2 thoughts on “Youtube Yemek Kanalı Açarak Para Kazanmak 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir