Yemek Tarifi Gonder Para Kazan

Yemek Tarifi Gönder Para Kazan Youtube 2

Konular

Yemek Tarifi Gönder Para Kazan Youtube

Yemek Tarifi Gonder Para Kazan
Videolu Yemek Tarifi Gönder Para Kazan Youtube
Yemek Tarifi Gonder Para Kazan
Videolu Yemek Tarifi Gönder Para Kazan

Türkiye’nin en büyük yemek tarifleri sitelerinden olan sitemiz (Bu sitemiz değil, hepinizin facebooktan tanıdığı sitemiz başka bir site olup, ciddi iletişim kuran kişilerle paylaşılacaktır.) hazırladığınız yemek tariflerinden sizlere para kazandırıyor.

Yemek Tarifi Gönder Para Kazan Youtube

Peki Yemek tarifleri yazarak para kazanmak istiyorum diyen arkadaşlar ne yapacak, nasıl para kazanacak?

Sitemizde sizin için yazar hesabı açacağız ve sitemizde yazar olarak yayınlayacağınız tarifleri sizden satınalacağız, bu şekilde siz de evinizden hem evinizin günlük ihtiyacı olan yemeği hazırlayacak, hem de bundan kazanç sağlayacaksınız. Yemek Tarifi Gönder Para Kazan Youtube kanalımıza bekliyoruz.

Yemek Tarifleri Yazarak Para Kazanmak!!!

Yemek tariflerinizi sitemize yazarak para kazanmak istiyorsanız öncelikle bizimle iletişim kurmalısınız. Hazırlayacağınız tarifleri resimli olarak hazırlayacağınızdan çekeceğiniz fotoğrafların kalitesinin iyi olması gerekmekte, sıradan bir fotoğraf değil, güzel sunumlarla albenisi arttırılmış, yakın çekim fotoğraflar göndermeniz gerekmektedir. Yapacağınız tarifin kategorisinde serbestsiniz ama yumurta haşlama gibi basit tarifleri de göndermemelisiniz. Bu konuları bizimle iletişim kurduğunuzda detaylı konuşarak neticeye bağlıyoruz. Örnek fotoğraflarınızı hazırlamayı unutmayınız.

Yemek tarifi Sitesi Para Kazandırır Mı?

Özgün Olun: Sitemize göndereceğiniz yemek tariflerinde özgün olun, malzeme listesini, ölçüsünü, yapımına ait anlatımı tamamen sizin cümlelerinizle yazılmalıdır, başka sitelerden malzeme listesini, yapımını kopyalayıp yapıştırmak kesinlikle yasak olup, içerideki tüm kazançlarınızın iptal edilmesine sebep olabilir. Bu yüzden başka sitelerden kopyala yapıştır yapılmamalı, kendi cümlelerinizle anlatmalısınız.

Yazım Kuralları: Tariflerin yazımında Türkçe yazım kurallarına uygun cümleler kurmalısınız. Yazdıktan sonra kontrol edip yayınlamalısınız. Yazımda yerel dil kullanmamaya özen gösteriniz.
Başka Yerde Yayın Yasağı: Sitemize yazacağınız tariflerin tüm hakları sitemize ait olacaktır, başka yerlerde bu tarifleri yayınlayamazsınız fakat sitemizdeki sosyal ağların paylaş butonları ile dilediğiniz yerde paylaşabilirsiniz.
Resimlerde Özgünlük: Sitemizde yazacağınız tariflere en az 3 adet resim yüklemelisiniz. Resimlerin üzerinde herhangi bir yazı, logo vesaire olmamalı, resimler de ilk defa bizim sitemizde yayınlanmalı, başka herhangi bir sitede yayınlanmamış olmalı, başkasına ait resimler kullanılmamalıdır.
Tarif Uzunluğu: Tarifin malzemeleri ve yapımına ait açıklamalar tarif yazmış olmak için yazılmamalı, bilmeyen herkese fikir verebilecek şekilde yazılmalıdır. 2 cümle ile geçiştirerek tarif yazılmamalıdır.

Nefis Yemek Tariflerinden Para Kazanılıyor Mu?

Nefis Yemek Tarifleri sitesinden para kazanılıyor mu onu bilmiyorum, duyduğum kadarıyla herhangi bir ücret ödenmemektedir. Fakat sitemize yazacağınız Nefis Yemek Tariflerinden Para Kazaniliyor Mu onu öğrenmek istiyorsanız evet para kazanabilirsiniz diyebilirim, tabi ki para kazanacağınız tariflerin nefis olmasına dikkat ediyoruz.
Yemek Tarifi Gönder Para Kazan Youtube

Youtube Yemek Kanalları Ne Kadar Kazanıyor?

Youtube yemek kanalları ne kadar kazanıyor sorunuza kısaca şöyle cevap verelim. Youtube yemek kanalı açarak bundan gelir elde etmek için çok başarılıysanız minimum 1 yıl, orta şekilde başarılıysanız 2 yıl, azimle yılmadan, usanmadan çalışmalısınız, başarısızsanız ilelebet para kazanmayı unutun. Rakiplerinizin sayısı onbinlerle ifade ediliyor, bu rakiplerin içerisinden sıyrılarak izleyiciye ulaşmak o kadar da kolay olmayacaktır. Açtığınız bir youtube kanalı minimum 1000 aboneye ulaşacak, hazırladığınız videolar 4000 saat izlenmiş olacak ki para kazanma özelliğinin açılması için başvuru yapmak hakkınız doğacak, başvuracaksınız, değerlendirme sonucunda eğer onay alırsanız kanalınızda para kazanma özelliği açılacak. (Çok basit bir süreç değil)

Youtube Videolu Tariflerden Daha Fazla Kazanın

Youtube kanalımıza tarif göndererek daha fazla kazanabilirsiniz. Resimli tariflerinizin karşılığında bir ücret kazanacaksınız fakat videolu tariflerinizden çok daha fazlasını kazanabilirsiniz. Size para kazanma özelliği aktif youtube yemek tarifleri kanalımızı teslim ediyoruz. Siz hazırlayacağınız sesli anlatımlı (Kesinlikle müzik olmayacak telif hakkı kapsamına giriyor.) yemek tarifleri videonuzu kanalımızda yayınlıyorsunuz. Malzemelerini ve yapımını size vereceğimiz kalıba uygun şekilde videonun açıklama kısmına yazıyorsunuz ve ücretinizi alıyorsunuz. Ücreti dilerseniz her 10 videoda 1 ödeme şeklinde yaparız, isterseniz de ayda 1 ödeme yaparız, hatta dilerseniz sizin belirleyeceğiniz bir tutara ulaştığında ödemelerinizi yaparız. Bu konuda sıkıntımız yoktur, yeter ki her videoda ödeme yapmak gibi iş yükümüzü arttıracak şekilde talepte bulunmayınız.

Yemek Tarifi Göndererek Ne Kadar Kazanacağım?

Sitemize yazacağınız resimli tarifler için tarif başına 10 tl ödeme yapıyoruz.
Youtube yemek tarifleri kanalımıza göndereceğiniz videolu tarifleriniz için video başına 50 tl ödeme yapıyoruz.
Çok Önemli: Ciddi anlamda başarılı video hazırlayan kişiler için tarif başına 100 liraya kadar ödeme yapabilmekteyiz, fakat bu grupta çok ciddi incelemeler yapmaktayız, ciddi anlamda başarı beklemekteyiz.

Yemek Tarifi Gönder Para Kazan

Videolardan para kazanmak kulağa hoş gelse de çok basit bir işlem değil maalesef, Bu işe başlayarak kanalına videolu yemek tarifi hazırlayanların içerisinde başarılı olanlar yalnızca %5 civarındadır. Yemek youtuberliği Çok büyük azim ve özveri gerektirmektedir.
Siz 1000 abone ve 4000 saat izlenmeyi sağlayana kadar pes edecekseniz bu işe hiç başlamamalısınız ya da bize; Yemek Tarifi Gönder Para Kazan sloganıyla başlamış olduğumuz çalışma yoluyla tariflerinizi göndererek para kazanabilirsiniz.

Bizimle iletişim kurmak için direk whatsapp hattımızı kullanabilirsiniz. Tıklayın: Whatsapp İletişim

Şu yazımızı da okuyunuz Youtube Yemek Kanalı Açarak Para Kazanmak 2

Related Posts

3 thoughts on “Yemek Tarifi Gönder Para Kazan Youtube 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir