Ustadan Al Tarifi.

Ustadan Al Tarifi İle Lezzetli Hamur İşi

425 bin abonesi bulunan kanallardan bir tanesi olan Ustadan Al Tarifi kanalı, hamur işi yapmayı çok seven kadınların mutlaka takip etmeleri gereken kanallardan bir tanesidir. Lezzetli tariflerin yer aldığı kanalda bulunan videolar, daha çok hamur işi olarak değerlendirilir. Hem tatlı, hem tuzlu hamur işi tariflerinin yer aldığı kanalda, diğer tariflere de yer verilmiştir. Sabah kahvaltıları hakkında fikir almak isteyen kişiler, kanalın videolarını değerlendirebilir. 

Maya kullanmadan yapılan tarifler! Pratik mayasız hamur işi tarifi... -  Yemek Haberleri

https://www.youtube.com/channel/UCD2HiKSIZ4hTFMlbbHUuaEQ 

Konular

Çi Börek Tarifi

Eskişehir’in meşhur tariflerinden bir tanesi olan Çi börek tarifi, Ustadan Al Tarifi kanalında oldukça pratik bir şekilde açıklanmıştır. Sabah kahvaltılarında tercih edilebilecek hafif lezzetler arasında yer alan bu tarif, lezzetli hamur işi yapmak isteyen kişilerin mutlaka denemeleri gereken tarifler arasındadır. Pek çok kişi Çi Börek yemek için Eskişehir’e gitmeyi beklemektedir. Oysa evde de aynı lezzet, pratik bir şekilde hazırlanabilir. 

Yağ Çekmeyen Çiğ Börek (Çibörek) Tarifi, Nasıl Yapılır? (Resimli Anlatım) -  Yemek.com

Ispanaklı Mantarlı Krep Tarifi

Yine Ustadan Al Tarifi kanalı tarafından sunulan lezzetli hamur işi tariflerinden bir tanesidir. Kahvaltıda hamur işi tüketmek isteyen kişiler, bu hafif tarifi mutlaka değerlendirmelidir. Özellikle mantar severlerin hayran kalacakları bu tarifin detayları, kanalda püf noktalarıyla birlikte açıklanmıştır. Hafif bir krep lezzetinde olsa da, görüntü olarak açmayı andıracak ıspanaklı mantarlı krep tarifi, mutlaka denenmesi gereken lezzetler arasında yerini almalıdır. 

Dünyaca ünlü şeflerden yemek tarifleri | Mantarlı ıspanaklı krep tarifi
Ayrıca bakınız: https://www.youtubeyemekkanallari.com/kes-pisir-ye-kanalylamuhtesemettarif/

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir