z2 1

Tuba Özmen Kocaman Sağlıklı Abur Cuburlar

Tuba Özmen Kocaman tarafından hazırlanan birbirinden sağlıklı tariflerin yer aldığı kanal, özellikle çocuk midelerine hitap etmektedir. Günümüzde pek çok çocuk sağlıksız alışkanlıklara yönelmekte ve bunları annelerinden istemektedir. Küresel salgının dışarıda kol gezdiği günümüzde, çocukların ihtiyaçlarını dışarıdan karşılamak doğru bir davranış olmayacaktır. Dolayısıyla kişilerin bu anlamda çocuklarının isteklerini evde sağlıklı şekilde karşılamaları önem arz etmektedir. 

z3 1

https://www.youtube.com/channel/UC8UnUuH3FyJaEpxb7OLeK5g 

Konular

Evde Patates Cipsi Tarifi

Hem çocukların hem yetişkinlerin vazgeçemedikleri alışkanlıklar arasında gelen patates cipsi, evde sağlıklı bir şekilde hazırlanıp tüketilebilmektedir. Tuba Özmen Kocaman tarafından hazırlanan videoda, evde katkı maddesiz sağlıklı cipsin nasıl yapılacağının bilgisi verilmektedir. Kişilerin severek tükettikleri bu lezzetli abur cubur, evde tek yağda kızartılmakta, aynı yağ üst üste kullanılmamakta, bütün bu değişikliklere rağmen dışarıdakiyle aynı lezzeti sağlamaktadır. Ayrıca kişiler kendi damak zevklerine uygun olacak şekilde baharatlandırma yapabileceklerdir. 

z1 1

Evde Makaron Tarifi

Tuba Özmen Kocaman tarafından hazırlanan evde makaron tarifi, özellikle genç yetişkinlerin çok sevdikleri lezzetlerden bir tanesi olan makaronu evlere getirmektedir. Kişilerin ister dondurmayla isterlerse de özel kremasıyla hazırlayabilecekleri bu lezzetli atıştırmalık, kahve ve çay yanı için vazgeçilmez bir lezzet haline gelecektir. Kişiler istedikleri renk hazırlayabilecekleri tatlıyı tamamen katkı maddesiz sağlıklı bir şekilde hazırlayıp tüketebilir. 

z 3
Ayrıca bakınız: https://www.youtubeyemekkanallari.com/aynurun-yemek-ve-pasta-tarifleri/

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir