Tadim Notlari

Tadım Notları Kanalıyla Sevilen Lezzetler

Çocukların, öğrencilerin ve anne babaların dışarıda yemeyi en çok sevdiği lezzetlerin yer aldığı Tadım Notları kanalı, pandemi döneminde dışarıdan bir şey söylemek istemeyen kişilere dışarıyı aratmayacak lezzetlere yer vermektedir. Günümüzün en çok rağbet gören sokak lezzetlerinin yer aldığı kanalda bulunan tarifler, evdeki malzemeler ile uygulanabilir. Kişiler bu lezzetleri hem çok uygun fiyata, hem de daha lezzetli şekilde evlerine getirmek istedikleri takdirde bu kanaldan yardım almalıdır. 123 bin abonesi bulunan kanalın ev sevilen yanı, dışarıyla alışverişe son veriyor olmasıdır. 

KebabKaraz 1423 760x374 1

https://www.youtube.com/channel/UCQTS7SchRsu0J9FuuP9vg9Q/videos 

Konular

Acılı Bazuka Tost

Adana’da sevilen sokak lezzetlerinden biri olan acılı bazuka tost tarifi, Tadım Notları kanalında yer alan ve en çok izlenen videolar arasında gelmektedir. Özellikle çocukların severek yiyecekleri bu tarif, evde ders aralarında atıştırmalık olarak verilebilir. Bu şekilde okulun onlarda bıraktığı his, evde tekrarlanmış olacaktır. Bazen alışılmış bu hissiyatların, çocuğun derse olan dikkatini arttıracağı unutulmamalıdır. Kanalın sunduğu tarif, kahvaltılar için ayrıca mükemmel bir seçenek olarak değerlendirilmelidir. 

maxresdefault 2

Islak Hamburger Tarifi

Sokağın sevilen lezzetleri arasında yer alan ıslak hamburger tarifi, Tadım Notları tarafından sunulmuş çok izlenen videolar arasındadır. Yiyenlerin bir tane daha yemek isteyecekleri bu tarif, oldukça pratiktir. Çocuklarının açlık hissini bastırmak isteyen anneler tarafından yapılabileceği gibi, kurtarıcı bir akşam yemeği tarifi olduğu da unutulmamalıdır. İsteyen kişiler misafirlerine ikramlık hazırlamak üzere de bu tariften faydalanabilir. Herkesin bayılarak yiyeceği ve ayrılmadan mutlaka tarifini soracakları bir lezzettir. 

Islak Burger 2 of 3 1140x760 1
Ayrıca bakınız: https://www.youtubeyemekkanallari.com/usta-ellerim-kanaliyla5dakikadasokak/

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir