Sosyal Medya Post Planlama

Konular

Sosyal Medya Post Planlama

Sosyal Medya Post Planlama
Sosyal Medya Post Planlama

Sosyal medya sitelerine gönderilerinizi bir noktadan yapmak, gelecek bir tarihte planlamak, tüm sosyal medya hesaplarınıza bir yerden ve basit şekilde içerik göndermek ister misiniz?

Social Media Post Planner App Nedir?

Tüm sosyal medya sitelerindeki hesaplarınıza 1 noktadan gönderi paylaşmak, emekten zamandan tasarruf sağlamak için kullanılan uygulamalara Social Media Post Planner App diyoruz. Peki bu uygulama hangi sosyal medya sitelerine paylaşım yapmaktadır.
Facebok, instagram, twitter, youtube, pinterest, google, ve burada sayılmayan ama aktif olarak kullanılan bir çok sosyal medya sitesine tek yerden paylaşım yapabilirsiniz ayrıca ileride sizin belirlediğiniz bir tarihte paylaşılmak üzere planlama da yapabilirsiniz.
Düşünün 50 adet sosyal medya hesabınız var, yada 50 adet facebook sayfanız var, her sosyal medya hesabınıza ya da sayfanıza giderek paylaşım yapmak ne kadar zamanınızı alırdı. Her bir facebok sayfanızda günde 15 paylaşım yaptığınızı düşünün. Durun, düşünmeyin. İşin içinden çıkılmaz bir durum yaşarsınız.

Facebook Post Planner App

İşte burada Sosyal Medya Post Planlama devreye girer ve sizin için bu paylaşımları yapar.
Dilediğiniz zaman paylaşın, dilediğiniz sosyal medya hesabınızda paylaşın, dilediğiniz zaman paylaşılmak üzere planlama yapın, Siz uyurken sistem uyumasın ve planladığınız içerikleri paylaşsın.

Tüm sosyal medya hesaplarını tek yerden yönetmek:

Aşağıda adreslerini vereceğim siteler ile bu paylaşımları yapabilirsiniz.
1- Paylassosyal.com

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir