5a6c469b0f2544291c021a8c

Şenel Özkurt İle Lezzetli Yemekler

İlgiyle takip edilen Youtube Yemek Kanalları arasında yer alan Şenel Özkurt, kişilere tariflerin tüm detaylarını en ince ayrıntılarıyla sunan gelişmiş kanallardan bir tanesidir. Hızlı bir büyüme göstermiş olan bu kanal, kişiler tarafından ilgiyle takip edilmektedir. Pek çok kanalın aksine bu kanalda göz kararı gibi kelimeler kullanılmamakta, gramı gramına ölçülere yer verilmektedir. Bu kadınların yaptığım yemek tutar mı düşüncesini ortadan kaldıran bir durumdur. Kanalın en sevilen özelliği, yorumlardan anlaşılacağı üzere tarifi en doğru şekilde veriyor olmasıdır. 

5a6849667af5073988fbbced

https://www.youtube.com/channel/UCFAW1yc3cT9XDC4cID4nDHA 

Konular

Bayat Ekmekten Muhteşem Kahvaltı

Evde bayatlamış ekmekleri olan kişilerin mutlaka incelemeleri gereken bu tarif, esasında oldukça basit ve pratiktir. Kişiler evde kalan malzemelerini kullanarak hızlı bir kahvaltı hazırlayabilir. Özellikle mutfak alışverişine çıkmayı ertelemiş kişiler, ne yiyeceklerini kara kara düşünüyorlarsa bu tarif tam onlara göredir. Kişilerin lezzetine doyamayacakları bu tarif, pek çok kişinin ekmeklerim bayatlasa da yapsam diyeceği türdendir. Özellikle bir gün sonraya kalmış ekmekleri tüketmek istemeyen çocuklara yedirilmesi çok daha kolay olacaktır. Şenel Özkurt tarafından sunulan bu tarif sayesinde, artık evlerde ekmekler ziyan olmayacak, bu tarif haftada en az bir gün uygulanacaktır. 

bayat ekmek boregi

Ispanaklı Köfte Tarifi

Kişiler hem sebze, hem protein hem de karbonhidrat ağırlıklı bir yemek yapmak istiyorlarsa bu tarif tam onlar için hazırlanmıştır. Bir kişinin akşam öğününde alması gereken tüm besin değerlerine yer verilen tarif, oldukça pratiktir. Şenel Özkurt tarafından sunulan bu tarif için gerekli olan malzemeler ıspanak ve nohut şeklindedir. Kuru baklagil sevmeyen çocuklara hazırlandığı takdirde çocuklar bu nefis yemeği hızlı bir şekilde tüketecektir. Lezzeti dolayısıyla iştah kabartan tarif çok pratik olmasıyla bilinir. Kişiler fazla fazla yaparak yetişmemesi riskini ortadan kaldırabilir. 

ispanakli kofte 1
Ayrıca bakınız: https://www.youtubeyemekkanallari.com/seval-mutfakta-kanaliyla-sokaklezzet/

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir