Rifat Yurttas

Rıfat Yurttaş İle Lezzetin 3 Püf Noktası

Masterchef sevenlerin yakından takip ettikleri kanallardan biri olan Rıfat Yurttaş, kişilerin sevdikleri yemekleri farklı formatlarda hazırlayabilmeleri için tarifler sunmaktadır. Birbirinden lezzetli yemeklerin bulunduğu kanalda, tarifi alışılagelmiş lezzetlerin özgün sunumları yer almaktadır. Kısa sürede 40 bin kişi tarafından takip edilmeyi başarmış olan kanalın sunduğu fikirlere mutlaka göz atılmalıdır. 

Rıfat Yurttaş instagram pozları olay Masterchef Rıfat kimdir evli mi? -  Internet Haber

https://www.youtube.com/channel/UCE06rxOnsaktw7ufpO0FQTA 

Konular

Domatesli Pilav Tarifi

Pilavı sürekli olarak aynı şekilde tüketmekten sıkılmış olan kişiler, mutlaka bu tarife göz atmalıdır. Rıfat Yurttaş tarafından sunulan özel tarifin detaylarının verildiği videoda, lezzetiyle büyüleyen bir pilava imza atılacaktır. Özellikle misafir sofralarına yakışacak bu lezzetin tarifi, pek çok kişi tarafından ilgiyle takip edilecektir. 

Yazın Gözdesi: Domatesli Pilav

Kalburabastı Tarifi

Günümüzün yapımı en zor tariflerinden biri olarak görülen kalburabastı tarifi, bu kanalda oldukça pratik ve kolay bir şekilde anlatılmıştır. Kişilerin severek tüketecekleri bu tarif, özellikle ramazan sofralarına yakışacaktır. Özel sunumuyla ve eğlenceli anlatımıyla tarifi aktaran Rıfat Yurttaş, lezzetli bir kalburabastı yapmak isteyen kişilerin tercih etmeleri gereken ilk kanal olmalıdır. 

Kalbura Bastı Tarifi - Şerbetli Tatlılar ve Helvalar - Sofra

Soğanlı Yumurta

Kahvaltı sofralarına yakışacak bir lezzetin tarifini sunan kanalın en çok izlenen videolarından bir tanesi soğanlı yumurtadır. Oldukça ilgi gören bu lezzet şöleni, kişilerin damaklarında harika bir tat bırakacaktır. Soğan ve yumurtanın muhteşem uyumu, kanalda en detaylı şekliyle anlatılmaktadır. Özellikle kahvaltıya gelecek misafirleri olan kişiler, görüntüsüyle büyüleyen bu tarifi mutlaka denemelidir. 

Soğanlı Yumurta - lezzetler.comAyrıca bakınız: https://www.youtubeyemekkanallari.com/1-yemek-iste-suat-durmus/

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir