Refikanin Mutfagi Ile 3 Leziz Tarif

Refika’nın Mutfağı İle 3 Leziz Tarif

Youtube’nin en çok izlenen kanallarından bir tanesi olan Refika’nın Mutfağı, 1 milyon 810 bin aboneye erişmiş nadir Türk kanallarından bir tanesidir. Kişilerin çok severek takip ettiği bu kanalda, birbirinden lezzetli tariflerin detaylarına yer verilmektedir. Kişilerin izlerken ağızlarını sulandıracak tarifler, en kolay ve en pratik halleriyle bu kanalda yer almaktadır. 

Beş Çayı İçin Tatlı Tarifleri

https://www.youtube.com/user/refikaninmutfagi 

Konular

Lazanya Tarifi

Yapılışı zor yemeklerden bir tanesi olan lazanya tarifi, Refika’nın Mutfağı kanalında en basit şekliyle aktarılmıştır. İzlenme sayısı en yüksek tariflerden biri olan lazanya, damaklarda bıraktığı esintisi ile kişileri mest edecektir. Misafir sofralarına çok yakışan ve herkesin lezzetli bir şekilde yapamayacağı lazanya tarifinin detayları için bu kanala bakılmalıdır. Harika bir sunum ile kişileri mest edecek bu tarif, büyüleyicidir. 

Lazanya Tarifi, Nasıl Yapılır? (Resimli Anlatım) - Yemek.com

Tarhana Tarifi

Kişilerin severek tükettiği kuru gıdalardan biri olan tarhana, kolay yapımı ve püf noktaları ile Refika’nın mutfağı kanalında yer almaktadır. Kısa sürede milyonlarca kullanıcıya erişim sağlamış bu video, kişilerin uygulayabilecekleri en kolay tariflerden bir tanesidir. Kendi tarhanasını kendi yapmak isteyen kişiler, bu videodan yardım alabilir. 

Anne tarhanası tarifi: Ev yapımı tarhana hamuru nasıl yapılır?

Kısır Tarifi

Beş çaylarının vazgeçilmez lezzetlerinden bir tanesi olan Kısır tarifi, uygulaması oldukça kolay haliyle bu kanalda yer almaktadır. Daha önce böyle kısır yemediğinizi itiraf edeceğiniz bir tarif ile karşımıza çıkan Refika’nın mutfağı, misafirlerinizi elinizin lezzetine hayran bırakmanızı sağlayacaktır. Kişilerin severek tercih edebilecekleri bu tarifte, kısır yapmanın püf noktalarından bahsedilmektedir.

Yumurtalı kısır tarifi - Salata Tarifleri

Ayrıca göz atabilirsiniz: https://www.youtubeyemekkanallari.com/hatay-sandik-ici-kanaliyla3lezzetli/ 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir