Nefis Yemek Tariflerinden Nasil Para Kazanilir

Nefis Yemek Tariflerinden Nasıl Para Kazanılır? 2

Konular

Nefis Yemek Tariflerinden Nasıl Para Kazanılır?

Nefis Yemek Tariflerinden Nasıl Para Kazanılır?
Yemek Tarifi hazırlama konusunda Çok başarılı olduğunuza inanıyorsunuz, fakat detaylı bilgiye sahip değilsiniz. Bu başarılarınızı paraya çevirmek istiyorsunuz. Kaliteli ve Nefis Yemek Tariflerinizden Nasıl Para Kazanabilirsiniz?
İşte detaylar:

Öncelikle bir youtube kanalı açmanız gerekiyor. Açacağınız youtube kanalına düzenli olarak video yüklemelisiniz, Mümkünse standart zamanlar belirleyip, o zamanlarda düzenli olarak video yayınlayın. Örneğin: Her pazartesi akşam saat 20:00 da

yada

Haftanın her günü akşam saat 20:00 da gibi belirli zamanlarda düzenli olarak video yayınlayın.

Videolarınızı yayınlarken daha ilk günden para kazanmayı düşünmeyin, bu imkansız olan birşey, azimle, yılmadan tarif hazırlamaya devam edin.

Videolarınızı hazırlarken; Görüntü kalitesine, tarif başlığına, sesli anlatıma, tarifin ölçülerinin tam olarak verilmiş olmasına, video açıklama kısmına malzeme ölçüleri ve yapımını ayrı ayrı yazdığınıza dikkat edin.

Yemek Tarifi Videolarından Para Kazanma

Yemek tarifi videolarınızdan para kazanmak için gerekli şartlar şunlardır:

1- Youtube yemek tarifi kanalınızın en az 1000 aboneye ulaşmış olması.

2- Kanalınızın son 365 günde 4000 saat video izlemesi almış olması gerekir.

Bu 2 şartı yerine getiren kanalların panelinde para kazanma kısmında; Para Kazanmaya Başvur şeklinde bir menü aktif edilir. Siz başvuru yaptığınızda kanalınız google ekiplerince incelenerek uygun yada uygun değil şeklinde size mail gönderilir.

Kanalınızın para kazanma özelliği aktif edilirse artık videolarınızda reklam yayınlanır ve siz o reklamlardan kazanç elde edebilirsiniz.

Burada önemli bir uyarı: Bu işlere yeni başlayanların yaptığı en büyük hatalardan birisi daha fazla para kazanmak için kendi reklamlarına tıklaması yada çevresine bunu anlatarak reklamlarına tıklanmasını istemesi. aman dikkat!!!

Bu kesinlikle yasak olup en kısa zamanda google tarafından tespit edilir ve artık kanalınızın para kazanma özelliği devredışı yapılır, adsense hesabınız kapatılır ve bir daha adsense hesabı alamazsınız, mevcut kazançlarınızı da alamazsınız.

İzleyiciler normal yollarla videonuzu izleyecek ve eğer gerçekten ilgisini çeken reklam olursa tıklayacak. Bunun dışında yapacağınız her türlü hileyi googlenin tespit etmesi oldukça basittir. (Kendisini uyanık sanan binlerce kişi bu hataya düşmekte ve sonra pişmanlık duymaktadır.)

Örnek Bir Yemek Tarifi Videosu

Ağızda Eriyen Islak İrmik Helvası Nasıl Yapılır? İrmik Helvası Tarifi

Nefis Videolar Hazırlıyorum ama Para Kazanamıyorum

Herkes video hazırlayabilir fakat izleyici ilgisini çekecek kalitede içeriği herkes üretemez. Videolarınızın kalitesini incelerken kendi videonuz değil de başka birisine ait bir video izlemiş gibi inceleyip, kendi kanalınızı acımasızca eleştirmelisiniz.

Hatta çevrenizde tanıdığınız kişilere kendi kanalınızı ve başarılı bulduğunuz başka bir kanalı göndererek onların her iki kanalı karşılaştırmasını isteyin,

Kendi kanalınızın olduğunu bilmeyen kişi acımasızca eleştirebilir fakat kanalın size ait olduğunu bilen kişi sizin kanalınızı eleştiremez ve çok güzel, 10 numara olmuş deyip geçiştirir, o yüzden hangi kanalın size ait olduğunu söylemeyin.

5 Adımda Youtube Yemek Tarifi Kanalları İzlenme Arttırma Yolları

Her şeyiyle 10 numara tarifler hazırladık fakat izlenmiyoruz. Biraz ipucu ver dediğinizi duyar gibiyim. Nefis Yemek Tariflerinden Nasıl Para Kazanılır? açıklayalım.

Videolarınızın izlenmesi için kanalınızın da duyulması önemlidir. Kanalınızın isim bilinirliğini sağlamak ve insanlara kanalınızı göstermek için diğer yemek youtuberleri ile etkileşimler düzenleyebilirsiniz. Birlikte video yayınlayabilirsiniz. Hala ben kaliteli içerikler üretebiliyorum ama izlenmiyorum diyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

Aşağıdaki Whatsapp Linki İle Bize Ulaşın:

Related Posts

4 thoughts on “Nefis Yemek Tariflerinden Nasıl Para Kazanılır? 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir