Nefis Tarifler Ile 3 Muhtesem Pastane Lezzeti

Nefis Tarifler İle 3 Muhteşem Pastane Lezzeti

İnternet sitelerinde rekor tıklama olan kanallardan biri olan nefis tarifler, sadece bir hafta içerisinde 763 bin aboneye ulaşmayı başarmış olan kanallardan bir tanesidir. Kişilerin kahvaltı ve beş çayında değerlendirebilecekleri tariflerin paylaşıldığı kanalda, birbirinden farklı lezzetlere yer verilmektedir. Yeni oluşumlu bir kanal olması dolayısıyla, çok fazla tarif videosu yoktur. Ancak kısa zaman içerisinde pek çok tarifin yükleneceği belli olan kanal, mutlaka takibe alınmalıdır. 

VLOG/5 ÇAYI MİSAFİRİ HAZIRLIĞIM 8 YENİ TARİF😍 (sumeyyeomer) - YouTube |  Yemek tarifleri, Yemek, Meze

https://www.youtube.com/channel/UCVjtj7OHUoQogAmBTCegupg 

Konular

Çıtır Börek Tarifi

Bir saat içerisinde iki binden fazla izlenme sayısına ulaşan videoda, çok lezzetli bir çıtır börek tarifi bulunmaktadır. Evdeki malzemeler ile çıtır börek yapmak isteyen kişiler, mutlaka Nefis tarifler kanalına başvurmalıdır. Lezzetli tariflerin pratik şekilde yapılabileceği tarif videolarına yer verilen kanal, kısa sürede en çok izlenen kanallar arasında yerini alacaktır. 

ÇITIR ÇITIR BÖREK - YouTube

Ev Yapımı Pizza

Pizza yemekten vazgeçemeyen ancak dışarıdakileri sağlıklı ve güvenli bulmayan kişiler, evde mutlaka bu tarifi denemelidir. Dışarıdakilerden hiçbir farkı olmayan bu lezzetli pizza, sağlıklı oluşu dolayısıyla özellikle çocuklar tarafından tüketilebilir. Çocukların yemeye doyamayacakları bu lezzet, kısa sürede çok fazla izlenmiştir. 

Evde Pizza Tarifi Nasıl Yapılır - YouTube

Pişmeyen Cheesecake  

Kişilerin tercih edebilecekleri en lezzetli Cheesecake tariflerinden biri olan bu videoda, kişiler içeriğini kendi isteklerine göre belirledikleri lezzetli cheesecake yapabilir. Tamamen evdeki malzemeler kullanılarak yapılan ürünü pişirmeye gerek olmaması, pratiklik katmaktadır. Kısa süre içerisinde tatlı hazırlamak isteyen kişiler, mutlaka Nefis tarifler kanalına başvurmalıdır.

Pişmeyen Cheesecake Tarifi, Nasıl Yapılır? - Yemek.com

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir