Lezzet Yoresi

Lezzet Yöresi İle 3 Muhteşem Tarif

Lezzet Yöresi kanalı daha 6 gün önce açılmasına rağmen, 229 bin aboneye ulaşmış harika kanallardan bir tanesidir. Paylaştığı yalnızca 5 tarif olmasına rağmen, kişiler bu videoları severek izlemeye başlamıştır. Her gün yeni bir video paylaşan kanalda, tatlı ve hamur işi tariflerine ağırlık verilmiştir. Oluşumu çok güzel olan ve zamanla daha çok video ekleyecek olan bu kanal, kişilerin vazgeçilmezi haline gelecektir. 

Nar kullanarak yapabileceğiniz lezzetli tarifler | Yaşam

https://www.youtube.com/channel/UCUcfnIkpxKQyNs0mwJZWysw 

Sebzeli Kek

Yalnızca pırasa, patates ve havuç kullanılarak hazırlanan bu hafif tarif, kahvaltılarda ve diğer öğünlerde tercih edilebilecek en lezzetli tarifler arasındadır. Bir kez deneyenlerin vazgeçemeyecekleri bu tarifin hazırlanışı oldukça basittir. Kahvaltıya misafir çağırmış olan kişiler, bu hafif lezzetin damakta bıraktığı tadı mutlaka almalıdır. 

Sebzeli Tuzlu Kek Tarifi – Evdeki Pastane

Buzluk Böreği

Çıtır çıtır kabarmasıyla dikkat çeken buzluk böreği, görenlerin tavada kızartıldığı hissine kapılacakları bir tariftir. Hazırlanışı ve yapımı çok kolay olan bu tarif, Lezzet Yöresi kanalının son eklediği videoda mevcuttur. Özellikle kahvaltılarda tercih edilebilecek bu lezzet, mideleri rahatsız etmeyecek ve üst üste tüketilecektir. 

3 MALZEMELİ BUZLUK BOREĞİ😋KAT KAT CITIR ÇITIR - YouTube

Woopie Sandviç Kek

Çocukların severek tüketebilecekleri sağlıklı tatlılar arasında yer alan Woopie sandviç kek, Lezzet Yöresi kanalının en çok ilgi gören videolarından bir tanesidir. Kişilerin severek tüketecekleri bu lezzet, oldukça pratik ve kolaydır. Evdeki malzemeler ile hazırlanabilecek bu lezzet, sunum olarak da gözlere hitap etmektedir. Pankek tarzı besinleri tüketmekten hoşlanan kişiler, bu tarifi mutlaka denemelidir. 

Woopie Sandviç Kek Tarifi | Hamurlu Tarifler

Ayrıca Bakınız: https://www.youtubeyemekkanallari.com/naciye-kesici-ile-3-lezzetli-tatli/

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir