Kadinca Tar

Kadınca Tarifler Kanalıyla Mis Kokan Yemekler

Kadınların yemek kanalları arasında gezerken rastlayabilecekleri en kaliteli kanallardan biri olan Kadınca Tarifler, kısa sürede 72 bin aboneye ulaşmış kanallar arasındadır. Kişilerin severek takip ettikleri bu kanalda, birbirinden farklı tatlı ve ana yemek videolarına yer verilmiştir. Günümüzün ilgi çeken yemeklerinin paylaşıldığı kanal, pandemi döneminde dışarıdan yemek söylemek istemeyen kadınların tam ilgilenebilecekleri türden lezzetlere yer vermektedir.

Limonun Mevsimi Geldi! Mis Gibi Kokan Limonlarla Yapılacak Birbirinden Özel  12 Tarif, 2020 | Çorba tarifleri, Yemek tarifleri, Limonlu tavuk

https://www.youtube.com/channel/UCtRfGLzQXBqrBB0lOh83maw 

Konular

Erzurum Ketesi Tarifi

Sevilerek tüketilen gıdalar arasında yer alan Erzurum Ketesi, kendine has tarifiyle Kadınca Tarifler kanalında yer almaktadır. Yeni lezzetler denemek isteyen ya da Erzurumlu kişileri misafir olarak ağırlayacak olan kişiler bu kolay ve pratik tarifi mutlaka denemelidir. Lezzetli sunumuyla akıllarda tadını bırakacak bu lezzet, düşünüldüğü kadar ağır olmayacak ve dilim dilim tüketilecektir. 

Erzurum Ketesi - Lezîze

Gül Tatlısı

Şerbetli lezzetlerden hoşlanan kişilerin mutlaka denemeleri gereken tarifler arasında yer alan gül tatlısı, sunum olarak göze hitap eden oldukça lezzetli bir tariftir. Isparta yöresine has tatlılar arasında yer alan gül tatlısı, oldukça kolay bir şekilde hazırlanabilir. Hızlı bir tatlı hazırlamak zorunda olan kişiler, Kadınca Tarifler kanalında sunulan bu pratik tatlıyı mutlaka denemelidir. 

Fındıklı Gül Tatlısı Tarifi - Pratik Tatlı Tarifleri

Elmalı Tart Tarifi

Özellikle çocukların severek tükettiği lezzetler arasında yer alan elmalı tart tarifi, kanalda yumuşacık, ağızda dağılan haliyle yer almaktadır. Yemek sonrası mutlaka tatlı tüketmek isteyen ancak hafif tatlılara yönelmeyi tercih eden kişiler bu tarifi denemelidir. Evde fazladan elması olan ve tüketemeyen kişiler tarafından da bu tarif seçilebilir. 

Elmalı tart tarifi - Elmalı tart nasıl yapılır? - Tatlı Tarifleri Haberleri
Ayrıca bakınız: https://www.youtubeyemekkanallari.com/meaty-ve-cheesy-ileproteintakviyesi/

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir