Hatice Mazi Ile 5 Cayi

Kısa sürede yaptığı yemeklerin lezzetiyle ün salmış Hatice Mazi, 919 bin aboneli kanallar arasında yer almaktadır. Kişilerin severek takip edebilecekleri bu kanal, ev hanımlarına uygun lezzetler ile doludur. İftar menüleri, akşam yemekleri, misafir sofraları ve beş çayları bu kanaldan esinlenerek yapılabilir. Neredeyse her yemeğin püf noktasına kanal üzerinde yer verilmiştir. 

Hatice Mazi
Hatice Mazi

https://www.youtube.com/channel/UCVXQmOQt18QUKt3EXIyJZ_g 

Konular

Islak Kurabiye

5 çayı için vazgeçilmez bir tat arayan kişiler, Hatice Mazi kanalının bu videosuyla mutlaka tanışmalıdır. Islak kurabiye hafif ve herkes tarafından sevilebilecek bir tatlıdır. Kanalın en çok izlenen videoları arasında yer alan bu lezzet, özellikle çocukların severek tüketebilecekleri bir atıştırmalık olarak karşımıza çıkmaktadır. Çocukları eve geldiğinde onlara yedirecek pratik bir lezzet arayan kişiler, bu tarifi deneyerek damak şöleni yaratabilir. 

Islak Kurabiye
Islak Kurabiye

Elmalı Kurabiye

Yapımı oldukça kolay olan ve hemen hemen herkes tarafından tarifi bilinen bir lezzet olan elmalı kurabiye, Hatice Mazi kanalında bambaşka bir şekilde anlatılmıştır. Kişilerin severek tüketebilecekleri bu kurabiye, farklı sunum teknikleri ve püf noktaları açıklanarak oluşturulmuştur. Beğenilerek tüketilecek bir lezzet olup pek çok kişi tarafından denenmiştir. 

Elmali Kurabiye
Elmalı Kurabiye

Tahinli Kuru Baklava

Klasik baklava tariflerinden sıkılan kişilerin mutlaka denemeleri gereken tahinli kuru baklava, oldukça ilgi çekici bir lezzettir. Baklava yemeyi çok sevenler ancak yediklerinde midesi rahatsız olan kişiler, bu tatlıyla hafif bir lezzet elde edebilir. Yapımı oldukça kolay olan tahinli kuru baklava tarifi, 5 çayının vazgeçilmez lezzetleri arasında yerini alacaktır. 

Tahinli Kuru Baklava
Tahinli Kuru Baklava

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir