Harun Aksu 1

358 bin abonesi olan Harun Aksu kanalında yer alan lezzetlerin tamamı birbirinden lezzetli ve pratiktir. Et yemeği yapmayı bilmeyen ya da yeterince lezzetli yemekler hazırlayamayan kişiler, bu kanalın videolarından yararlanmalıdır. Birbirinden farklı lezzetlerin yer aldığı kanalda, ağırlık et yemeklerine ve tatlılara verilmiştir. Kişiler farklı sunumlar hakkında bilgi almak ve tanıdık lezzetlerin farklı versiyonlarını denemek için bu kanala başvurabilir. 

Et sote nasıl yapılır? - Et sote tarifi - Et Yemeği Tarifleri

https://www.youtube.com/channel/UCA16VYWTYacv7bJrjYAP-_A 

Konular

Ciğer Kavurma Tarifi

En sık tüketilen yemeklerden bir tanesi olan ciğer kavurma, kişilerin ezbere bildikleri tarifler arasındadır. Ancak ciğer kavurmanın bir de bu şekliyle tanışmak isteyen kişiler, mutlaka Harun Aksu kanalına bakmalıdır. Baharatların etin tamamın içerisine girebilmesini sağlamak ve bambaşka bir lezzet seçeneğiyle karşılaşmak isteyen kişiler bu videodan çok memnun kalacaktır. 

Ciğer Kavurma Tarifi, Nasıl Yapılır? (Resimli Anlatım) - Yemek.com

Eli Böğründe Tarifi

Kahramanmaraş’a has lezzetler arasında yer alan eli böğründe tarifi, farklı yemekler denemek isteyen kadınların deneyebilecekleri tarifler arasındadır. Her gün aynı şeyi yapmaktan sıkılan ancak lezzetli bir et yemek isteyen kişiler, mutlaka bu tariften yardım almalıdır. Kişilerin severek tüketecekleri bu yemek, et sevmeyenleri bile kendine bağlayacaktır. 

Kahramanmaraş'ın sarımsaklı lezzeti 'eli böğründe'

Dana Eti Nasıl Yumuşatılır?

Sürekli olarak sertliğinden bahsedilen ve insanları bıktıran sert dana eti, pratik bir tarifle yumuşacık hale getirilerek sofralara konulabilmektedir. Eti çiğnemekten çenesi yorulan kişiler, bu pratik sunumu özellikle misafirleri için deneyebilir. Tekrar tekrar tarifi sorulacak bir videoya yer veren Harun Aksu, bu videosuyla çok konuşulmaktadır. 

Dana Eti Nasıl Yumuşar? | www.vipbakim.com | Gıda, Yemek tarifleri, Paleo  yemek tarifleri
Ayrıca Bakınız: https://www.youtubeyemekkanallari.com/rifat-yurttas-ilelezzetin3pufnoktasi/

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir