Gulayin Mutfagi 1

Gülay’ın Mutfağı İle Kişileri Kışa Hazırlayacak 3 Farklı Tarif

Yaz yiyeceklerinin kışın sağlıklı bir şekilde tüketilmesi için videolar hazırlayan Gülay’ın Mutfağı kanalı, kısa zamanda 53 bin aboneye ulaşmış kanallar arasındadır. Henüz video sayısı çok az olmasına rağmen, ilgiyle takip edilmektedir. Kişilerin kış aylarında, yaz yiyeceklerini sağlıklı ve lezzetli bir şekilde nasıl tüketeceklerine bu kanalda yer verilmektedir. 

Kışa hazırlık

https://www.youtube.com/channel/UCDmWnwTWEURunMruVp8kf6g 

Konular

Kışlık Yeşil Zeytin Hazırlığı

Kış aylarının en sevilen lezzetleri arasında yer alan yeşil zeytinin nasıl hazırlandığına Gülay’ın mutfağı kanalında yer verilmektedir. Pek çok kişi yeşil zeytin hazırlığını yapmakta ancak sonuçtan memnun kalmamaktadır. Bu anlamda kanalda yer verilen videoda, yeşil zeytinin en lezzetli sunumundan bahsedilmektedir. Kişiler severek tüketecekleri zeytin hazırlığı içerisinde olduklarında mutlaka bu tariften faydalanmalıdır. 

Çizik Yeşil Zeytin Yapımı | Cahide Sultan بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِ

Kışlık Taze Bamya

Kış aylarının en sevilen lezzetleri arasında yer alınan taze bamya, çoğu zaman kişilerin umduğunu bulamadıkları şekilde dondurucuya konulmaktadır. Kişiler eğer açtıklarında taptaze bir bamya ile karşılaşmak istiyorlarsa, mutlaka bu tariften faydalanmalıdır. Diğer kışlık sebzeler için de ilham verici olacak bu video, sebzelerin ilk günkü tazeliklerini korumalarını sağlayacaktır. 

Kışlık Bamya yaptık - YouTube

Kışlık Domates Saklama

Kişiler kışın domates tüketmek istiyor ancak umduğu tazeliği bulamıyorsa, mutlaka Gülay’ın Mutfağı kanalında yer alan bu videoya göz atmalıdır. Konserve gibi yöntemlerden ziyade, domatesi taze tutacak ve kışın da aynı lezzeti yakalamayı sağlayacak bir teknikten söz etmektedir. Bu anlamda kişiler bu kanaldan yardım alarak kışın lezzetli domatesler tüketebilir. 

Kışlık Domates Sosu Nasıl Yapılır? - Rafinera
Ayrıca bakınız: https://www.youtubeyemekkanallari.com/becerikli-anne-kanaliyla3farklilezzt/

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir