Fidanin Leziz Mutfagi

Fidan’ın Leziz Mutfağı İle Muhteşem Lezzetler

Kişilerin istedikleri öğün için hazırlayabilecekleri kolay tatlıların bulunduğu Fidan’ın Leziz Mutfağı, 120 bin aboneli iddialı ve çok izlenen kanallardan bir tanesidir. Düzenli videoların yüklendiği bu kanal, çok ilgi görmektedir. Kanal bu başarıyı kısa bir süre içerisinde elde etmiştir. Çünkü kanalda yer alan videolarda, bir tarif için gerekli tüm detaylara yer verilmektedir. Ayrıca özellikle unlu tariflerin tamamında tam ölçü verilmektedir. Bu durum karışıklığı ve ürünlerin istenildiği gibi olmamasını engellemektedir. 

Egeye Has Muhteşem Lezzetler | Beyoğlu.NET Bilgi Haber Portalı

https://www.youtube.com/channel/UCNsT_k8fKcwGdtNvHZSEGnA 

Konular

Bazlama Tarifi

Türk mutfağının sevilen tarifleri arasında yer alan bazlama, Fidan’ın Leziz Mutfağı kanalının en çok izlenen videoları arasında yer almaktadır. Özellikle pazar kahvaltılarına yakışan bu lezzet, evde ekmeğin olmadığı zamanlarda kolaylıkla ekmeğin yerini alabilmektedir. Tarif oldukça lezzetli ve son derece pratiktir. Kişiler kolaylıkla uygulayabilecekleri bu lezzetler hakkında bilgi almak ve yemeklerin püf noktalarını anlamak istiyorlarsa, bu kanalı düzenli olarak takip etmelidir. 

Bazlama Tarifi | Yemek Ye

Cevizli Ev Baklavası

2.7 milyon izlenmesi bulunan ve bu anlamda rekor kıran kanallardan biri olan Fidan’ın Leziz Mutfağı, cevizli ev baklavası tarifine yeni bir soluk getirmiştir. Daha önce hiç el açması baklava yapmamış olan kişiler tarafından dahi denebilecek bu lezzetli tatlı, oldukça lezzetlidir. Özellikle bayram, yılbaşı gibi misafirlerin davet edildiği özel günlerde mutlaka denenmelidir. En az dışarıda tüketilenler kadar lezzetli bir tatlı olacağının garantisi verilmektedir. 

Ev Yapımı Cevizli Baklava Tarifi, Nasıl Yapılır? - Yemek.com
Ayrıca bakınız: https://www.youtubeyemekkanallari.com/gozdenin-tenceresi-nefis-tatlilar/

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir