En Cok Izlenen Yemek Kanallari

En Çok İzlenen Yemek Kanalları 1

En Çok İzlenen Yemek Kanalları

En Cok Izlenen Yemek Kanallari
Youtube video izleme sitesinde yemek kanalları en çok izlenen kanallar arasında yer almaktadır. Bunun sebebleri arasında Türk halkının değişik lezzetlere açık olması, yöresel yemek tarifleri, yabancı yemek tariflerinin Türk Mutfağına girmiş olması gibi sebepler yatmaktadır.
Peki Türkiye’de en çok izlenen yemek kanalları hangi kanallardır?

Şimdi Gelelim Sıralamaya:

En Çok İzlenen Türk Yemek Kanalları

refikanin mutfagi
1 Numarada: Refikanın Mutfağı
Hepinizin yakından tanıdığı, tv programlarına da çıkan Refika hanımın mutfağı youtube kanalı bugün itibariyle 2,14 Mn aboneye ulaşmış ve en çok izlenen youtube kanalları listemizde 1. sırada yer almaktadır.
masmavi3mutfakta
2 Numarada: MASMAVİ3🔹MUTFAKTA
Amatörce başladığı yemek kanalı işinde profesyonel hale gelen masmavi3mutfakta her gün hazırladığı tarifleriyle milyonlarca evden izlenmektedir. Bugün itibariyle youtube kanalının abone sayısı: 1,75 Mn aboneye ulaşmış olan masmavi3mutfakta kanalını takip edebilirsiniz.

bera tatli dunyasi
3 Numarada: Bera Tatlı Dünyası
Neredeyse Türkiye’deki her eve, her mutfağa girmiş bir diğer kanalımız da Bera Tatlı Dünyası kanalı hemen her gün yayınladığı tarifleriyle Türkiyede zirveye oturmuş bir kanaldır. Takipçi sayısı itibari ile bugün 1,72 Mn aboneye ulaşmıştır. Bu nefis tarifleri denemek isterseniz youtube kanalına abone olabilirsiniz.

idil yazar
4 Numarada: İdil Yazar
2013 senesinde Mutfak Sanatları Akademisi’nde profesyonel aşçılık eğitimi aldı. Spikerlik tecrübesi, aşçılık eğitimi ve mutfağa olan tutkusunu 2015 senesinde İdil Yazar YouTube yemek kanalını açarak dijitalde birleştirdi. 1000’den fazla yayınladığı tarif ve 1 milyon üzeri abonesiyle YouTube’un en büyük kanallarından biri. Bugün itibari ile youtube kanalı 1,05 Mn abone sayısına ulaşmıştır.

Ardanin Mutfagi
5 Numarada: Arda’nın Mutfağı
Uzun zamandır beni televizyonlarda, Arda’nın Mutfağı programım ile tanıyorsunuz, artık Youtube’da karşınızdayım! Sizinle, yiyecek içecek sektöründeki lezzetli deneyimlerimi mutfağımda hazırladığım nefis yemekler eşliğinde paylaşacağım. Sizin için, özel lezzetleri keşfettiğim adresleri ve birer sanat eserine dönüştürdüğüm yemeklerimi sunduğum kanalımda, aynı zamanda da en sevdiğim yemekleri ve mekanları konuşuyor olacağım diyen Arda bugün itibari ile 879 B aboneye ulaşmış durumda.
Nefis Tarifler
6 Numarada: Nefis Tarifler
Son zamanlarda hazırladığı tariflerle adından söz ettiren ve hızlı bir yükseliş trendine giren Nefis Tarifler bugün itibari ile hızlı abone sayısı yükseltmesi ve gerekse çok izlenen videoları ile popüler youtube kanallarımızdandır. Kanala abone olmayı unutmayınız. Nefis Tarifler

En Çok İzlenen Yemek Kanalı

Yukarıda yapmış olduğumuz listeye göre en çok izlenen yemek kanalı sıralamamızın 1 numarasında Refikanın Mutfağı youtube kanalı yer almaktadır. Siz de başarılı bir yemek kanalı sahibi olmak, tariflerinizi milyonlarla ifade edilen kitlelere ulaştırmak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Bizimle iletişim kurmak için direk whatsapp hattımızı kullanabilirsiniz. Tıklayın: Whatsapp İletişim

Related Posts

4 thoughts on “En Çok İzlenen Yemek Kanalları 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir