Bilik Ailesi

Bilik Ailesi İle Akşam Yemeği Tarifleri

Açılışı çok eskilere dayanan Bilik Ailesi kanalı, birbirinden güzel akşam yemeği tarifleri ile kişilere yeni fikirler sunmaktadır. Akşam yemeğine ne yapacağını bilemeyen kişilerin mutlaka ziyaret etmeleri gereken kanalın 355 bin abonesi bulunmaktadır. Marketten alınan, sokakta tüketilen birbirinden lezzetli tariflere yer verilen kanal, daha çok akşam yemeği için sunduğu tarifler ile dikkat çekmektedir.

Akşam Yemeği Nasıl Olmalı?

https://www.youtube.com/channel/UCoYSP-8rX0YoMRuJuuBMMxg 

Konular

Fırında Köfte Patates Tarifi

Türk mutfağının sevilen yemeklerinden biri olan fırında köfte patates tarifi, Bilik Ailesi kanalında farklı bir lezzet ve sunumun eşlik edeceği şekliyle anlatılmıştır. Bu tarifi uygulayan kişiler, fırında köftenin dağılması gibi sorunlar yaşamayacaklardır. Özellikle misafir sofralarına yakışacak bu yemeği, hiç yemek yapmayı bilmeyen kişiler dahi uygulayarak farkı görebileceklerdir. Oldukça basit anlatımı ve kısa sürede yapılabilir olmasıyla dikkat çeken bir yemektir. 

Gün Kurtarır, Yüz Güldürür: Fırında Köfte Patates - Yemek Tarifleri |  Güzellik Bakım | Sağlık ve Yaşam

Köfteli Patlıcan Kebabı

Yine Türk mutfağının lezzetli yemeklerinden bir tanesi olan köfteli patlıcan kebabı tarifi, Bilik Ailesi kanalında oldukça pratik ve lezzetli şekliyle açıklanmıştır. Kolay bir şekilde uygulanabilecek tariflerden biri olmasıyla dikkat çeken yemek, akşam yemeğine ne yapacağını bilemeyen kişilerin seçenekleri arasında olabilir. Özellikle iftar sofralarına yakışacak hafif lezzetlerden biri olmasıyla dikkat çekecektir. Fazla yağlı olmaması ve fırında hazırlanması, tarifi oldukça hafif hale getirmekte ve mideleri rahatsız etmeyecek bir forma dönüştürmektedir. 

Patlıcanlı Kebap ‹
Ayrıca bakınız: https://www.youtubeyemekkanallari.com/ardanin-mutfagi-ile-3-pratik-teknik/

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir