Benim Sofram Ile 3 Lezzetli Yemek

Kişilerin severek takip ettiği kanallar arasında yer alan Benim Sofram kısa süre içerisinde 49 bin kişiye erişmeyi başarmış başarılı kanallar arasında yer almaktadır. Kadınların akşam yemeklerinde ne yapacağını bulabilecekleri birbirinden güzel yemeklerin bulunduğu kadar, lezzetiyle büyüleyecek yemeklere yer vermektedir. 

3 Malzemeyle Hazırlayabileceğiniz Birbirinden Lezzetli 23 Yemek Tarifi

https://www.youtube.com/channel/UCrUzNvjbygrVPQzxjEbxJuQ 

Konular

Tepsi Kebabı

Kebapsız yapamam diyen kişilerin tercih edebilecekleri bu yemek oldukça pratiktir. Daha önce kebap yapmayı denememiş olan kadınlar Benim Sofram tarafından sunulan bu yemek ile karşılaşmalıdır. Beğeni rekorları kıran bu yemeye yapılan yorumlar efsanedir. Kişilerin severek tercih edecekleri bu lezzet, evde bulunması kolay malzemeler ile yapılmaktadır. 

Tepsi KEBABI Tarifi / Sini KEBABI / Yöresel Lezzet Ana Yemek - YouTube

Evlerin Vazgeçilmezi Köfte

Köfte yapmayı bir de bu şekilde denemesi gereken kadınlar, bu farklı tarif ve püf noktaları ile tadına doyamayacakları köftelere sahip olacaklardır. Damakta lezzetini bırakacak ve uzun süre gitmeyecek, bir oturuşta bitirilecek bu lezzetli köftelere özellikle çocuklar aşık olacaklardır. Yemek yapmak için yeterli zamanı olmayan kişiler, bu yemeği deneyerek hızlı bir sunum hazırlayabilir. Kesinlikle pişmanlık duyulmayacak tarif, kanalın en çok izlenen videolarından bir tanesidir. 

İnegöl Köfte Tarifi, Nasıl Yapılır? (Resimli - Anlatımlı) - Yemek.com

Revani

Türk mutfağının efsanevi lezzetleri arasında bulunan revani, bu akşam yemeğine de bir tatlı ekleyelim diyen kadınlar tarafından kaçırılmamalıdır. Tam kıvamında bir revani yapmak isteyen kişiler, bu tatlının nasıl yapıldığına mutlaka bakmalıdır. Lezzetiyle büyüleyecek olan revani tarifinin püf noktaları, tatlıya bambaşka bir lezzet aşılayacaktır.

Revani tarifi: Enfes Revani nasıl yapılır ve gerekli malzemeler nelerdir? - Tatlı Tarifleri Haberleri

Ayrıca göz atabilirsiniz: https://www.youtubeyemekkanallari.com/ev-yemegi-tarifleri-ile3lezzetlitatl/

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir