benim mutfagim .

Benim Mutfağım Kanalıyla Sunulan Lezzetler

Kısa sürede 86 bin aboneye ulaşmayı başarmış kanallardan biri olan Benim Mutfağım, kişilerin severek takip ettikleri önü açık kanallardan bir tanesidir. Kısa sürede çok yüksek bir takipçi kapasitesine ulaşacağı düşünülen kanal, oldukça başarılı lezzetlere yer vermektedir. Kişilerin severek takip ettikleri bu kanalda yer alan lezzetler, bugüne kadar verilen tariflerden oldukça farklıdır. Kişiler bilindik lezzetlerin farklı versiyonlarını uygulamak istiyorlarsa mutlaka bu kanaldan tarif almalıdır. 

Öyle Bir Lezzetli Yemek Oldu Ki! Yiyenlere Parmak Yedirtecek Ana Yemek  Yapımı - YouTube | Lezzetli yemekler, Yemek, Yemek tarifleri

https://www.youtube.com/channel/UCFHuvqFe40igxRb_Xwf1aqQ 

Konular

Ekşili Yaprak Sarma

Yaprak sarma yapmayı ve yemeyi çok seven ancak tam tarifi bir türlü tutturamayan kişiler, mutlaka bu tarife göz atmalıdır. Çocukların ellerinden düşüremeyecekleri lezzetli sarmalar yapmak isteyen kişiler, Benim Mutfağım kanalını takibe almalıdır. Misafirlerin, komşuların ve yiyen herkesin hayran kalacağı böylesine lezzetli bir sarma tarifi, çoğu kanalda mevcut değildir. 

Sarmanın Püf Noktaları, Sarma Çeşitleri ve Tarifleri - Yemek.com

Noodle Tarifi

Marketlerden sık sık alınan fakat sağlıksız olmasıyla eleştirilen Noodle, Benim Mutfağım kanalında olabilecek en lezzetli şekliyle mevcuttur. Çocukların severek tüketecekleri bu lezzette, katkı maddesi mevcut değildir ve dışarıya göre çok daha sağlıklıdır. Arkadaşlarında görüp tüketmek isteyen çocuklara, anneler bu tariften yararlanarak mükemmel Noodle yapabilmektedir. 

Sebzeli Noodle Tarifi, Nasıl Yapılır? - Yemek.com

Menemen Tarifi

Kahvaltılarda sık sık tüketilen menemenin bu haliyle henüz karşılaşmayan kişiler, mutlaka verilen tariften yararlanmalıdır. Menemen soğanlı mı olur, soğansız mı kavgası bir yana dursun, bu tarifte çok ciddi  püf noktaları yer almaktadır. Yiyen herkesin lezzetine doyamayacağı mükemmel bir menemen tarifi hazırlanmıştır. Kişiler bu tarif sayesinde, kahvaltılarına lezzet katabilecektir. 

Menemen tarifi, nasıl yapılır? Pratik menemen tarifi...
Ayrıca bakınız: https://www.youtubeyemekkanallari.com/tadim-tuzum-kanaliyla-2-farkli-tarif/

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir