Aydu Mutfak Ile Turk Mutfaginin 3 Lezzetli Yemegi 1

Aydu Mutfak İle Türk Mutfağının 3 Lezzetli Yemeği

Türk mutfağına ait muhteşem lezzetleri sıralayan Aydu Mutfak, birbirinden farklı tarifleri ile kısa zamanda 141 bin aboneye ulaşmayı başarmıştır. Kişilerin severek takip ettikleri kanalda, Türk mutfağına ait eserlerin püf noktaları verilmektedir. İçli köfte gibi zor bir tarifi bile, pratik şekilde yapmak isteyen kişiler mutlaka bu kanala abone olmayı tercih etmelidir. 

Aydu Mutfak Ile Turk Mutfaginin 3 Lezzetli Yemegi
Aydu Mutfak İle Türk Mutfağının 3 Lezzetli Yemeği

https://www.youtube.com/channel/UCk6s9ZHry-mWramXBscHk6w 

Konular

Pamuk Poğaça

Sabah kahvaltıya ne yapacağını düşünen kadınların mutlaka denemesi gereken bir tariftir. Birbirinden lezzetli poğaça tariflerinin yer aldığı kanalda, en sevilen poğaça tarifi pamuk poğaçadır. Aydu Mutfak kanalının en çok izlenen videoları arasında yer alan bu tariften geriye bir tane bile kalmayacaktır. Herkesin severek tüketeceği poğaçaların yer aldığı bu kanal, kahvaltıların vazgeçilmezi olacaktır. 

Yumuşacık Suyla Yapılan Pamuk Poğaça Tarifi, Nasıl Yapılır? (Videolu) -  Yemek.com

Kabak Tatlısı

Çıtır çıtır bal kabağı tatlısı yapmak isteyen kişilerin mutlaka denemeleri gereken bu lezzet, en pratik haliyle açıklanmıştır. Her evde bulunabilecek malzemelerin yer aldığı tarif, oldukça kolaydır. Kişilerin tekrar tekrar yapmak ve kışa saklamak isteyecekleri bu tatlıya özellikle çocuklar bayılacaktır. Tatlının en hafif halini muhteşem bir sunumla hazırlayan Aydu Mutfak tarafından paylaşılan bu tarif mutlaka denenmelidir. 

Kabak tatlısı nasıl yapılır? Tahinli kabak tatlısı tarifi ve püf noktaları

Lezzetiyle Büyüleyen Mantar Tarifi

Kişilerin severek tüketecekleri lezzetler arasında yer alan mantar yemeği tarifi, oldukça iddialıdır. Mantar sevenlerin çok beğenecekleri bu yemek, mutlaka denenmesi gereken yemekler arasındadır. Lezzetine doyulamayacak bu yemek, sevenleri tarafından fazla kaçırılmamalıdır, aksi takdirde mantara bağlı şişkinlik durumu oluşabilmektedir.

Mantar sote tarifi ✅ Mantar yemekleri - YouTube

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir