Alev Turken Ile 3 Lezzetli Sunum

Lezzetli ve farklı sos ve sunumlarıyla dikkat çeken Alev Türken, kısa süre içerisinde 504 bin aboneye ulaşmış renkli kanallardan bir tanesidir. Misafir bekleyen kadınların değerlendirebileceği kanallar arasında yer alan bu kanalı, sos yapamıyorum, ne yapsam olmuyor diyen kadınlar mutlaka değerlendirmelidir. Kışa hazırlık sosları, sunum sosları ve daha pek çoğu bu kanalda yer alan eğlenceli videolarda bulunmaktadır. 

Türk mutfağının vazgeçilmezi patlıcandan 156 çeşit yemek

https://www.youtube.com/channel/UC925MUb8EP06JRvfahtWlZw

Konular

Birbirinden Farklı Börek Tarifleri

Beş çayına misafir bekleyen kadınların mutlaka değerlendirmeleri gereken lezzetli börek tarifleri Alev Türken kanalında yer almaktadır. Oldukça farklı ve yenilikçi börek tarifleriyle, damaklarda farklı bir tat bırakmaktadır. Görüntü olarak farklı börekler yapmak isteyen kadınlar da mutlaka bu kanala başvurmalıdır. Kişilerin ilgisini çekecek ve her şeyden önce onların gözlerini doyuracak tariflere bu kanalda yer verilmektedir. 

En lezzetli börek tarifleri... Hızlıca yapabileceğiniz 3 farklı börek  çeşidi...

Evde Sütlü Dondurma

Canınız dondurma istiyor ve dışarı çıkmaya üşeniyorsanız, evde bulunan malzemeler ile hazırlanabilecek harika bir sütlü dondurma tarifi bu kanalda yer almaktadır. Kişilerin tadına doyamayacakları ve çocuklarına da yedirebilecekleri sağlıklı ve lezzetli dondurma tarifi, kısa sürede binlerce beğeni toplamıştır.

Sade Dondurma Tarifi 

Domatesli Salatalık Turşusu

Alev Türken kanalında yer verdiği birbirinden lezzetli turşuları ile dikkat çekmektedir. Kişilerin yemeye doyamayacakları bu turşuların artık dışarıdan alınması gerekmemektedir. Damaklarda muhteşem bir lezzet bırakacak olan birbirinden farklı turşu tarifleri kanalda yer almaktadır. Turşumu kendim yaparım diyen kadınlar, bu tarifleri deneyerek yemek yanına sağlıklı bir aperatif kondurabilecektir.

DOMATESLİ SALATALIK TURŞUSU YAPTIM EFSANE OLDU💯/ ERTESİ GÜNE HAZIR /TURŞU  TARİFLERİ - YouTube

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir